شماره تماس

۰۲۱-۸۸۱۷۷۶۵۰-۸۸۵۱۱۹۶۹

پست الکترونیک

info[at]zinan.ir

info@zinan.ir

قوانین عمومی

به طور پیش فرض ورود کلیه کاربران به سایت زینان به منزله اطلاع و آگاهی کامل از قوانین جاری کشور و رعایت اصول و قانون تجارت و همچنین مقررات زینان می باشد.

ثبت سفارش به منزله قبول خرید و مقررات مربوطه آن کالا می باشد.

استفاده کاربر از امکانات و سرویس های زینان به منزله پذیرش قوانین قبلی و رویه های جدید می باشد و کاربر مسئولیت اطلاع از قوانین و تغییرات آن  را دارد. بدیهی است کاربر به شخص حقوقی یا حقیقی گفته می شود که با نام کاربری خود اقدام به ثبت سفارش و یا استفاده های دیگر از خدمات زینان می کند.

مسئولیت کیفی کلیه کالاهای ارائه شده توسط زینان به عهده فروشگاه زینان بوده و شرکت زینان ابنیه پشتیبان این فروشگاه می باشد و مسئولیت تضامنی دارد. ارسال فاکتور از طریق های مختلف ممکن است انجام گیرد که خریدار حق دارد تقاضای فاکتور دیجیتالی یا فیزیکی بنماید.

با توجه به اینکه کاربر از طریق ارتباط الکترونیکی تقاضای خود را ثبت می کند،زینان حق دارد که به صورت الکترونیکی پاسخ شما را ارسال نماید.

زینان فقط از طریق وب سایت خود با کاربران ارتباط برقرار می کند و اعلام می دارد هیچ روش دیگری برای ارتباط مانند تلگرام، واتس اپ، اسکایپ و غیره ندارد و فقط از طریق ایمیل با شما ارتباط دارد.

روز کاری در زینان ر شنبه تا چهارشنبه می باشد و روز جاری تا ساعت یک بعد از ظهر می باشد و سفارش پس از آن در روز بعد ثبت می شود.

از آنجا که ما یک فروشگاه تخصصی هستیم لازم و ضروری است کاربران نسبت به انتخاب کالا دقت لازم را بنمایند.

فرض ما این است که کاربران  زینان مصرف کننده نهایی هستند و چنانچه تعداد سفارش بیش از تعداد معقول مصرف باشد را قبلا با مدیریت فروشگاه هماهنگ نمائید.

حریم خصوصی

تاکید  زینان بر راز نگهداری و رعایت حریم خصوصی مشتریان و کاربران عزیز وظیفه خود می دانیم که تمامی تلاش خود را در جهت این مهم با ایجاد سپر آتشین و کمک متخصصین فنی انجام رسانیم.

با توجه اینکه ما برای ارسال صحیح و پردازش اطلاعات سفارش داده شده از طرق مشتری نیاز به ثبت اطلاعات درست از طرف کاربر را داریم لذا ثبت اطلاعات غلط موجب اخلال در سفارش می شود و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد.

شرکت زینان ابنیه مالک  دارای فعالیت قانونی و مبتنی بر قانون تجارت الکترونیک می باشد.

کلیه فروش ها در قالب فاکتور رسمی و ارائه گواهی ارزش افزوده می باشد

برای اشخاص حقیقی کد ملی و کد شناسه ملی برای شرکت لازم و ضروری می باشد.

آدرس و ایمیل و شماره تلفن کاربر حقیقی یا حقوقی که در پروفایل خود ثبت می کند برای ما مورد تایید است و کلیه مکاتبات از این طریق می باشد. پس خواهشمندیم در زمان ثبت نام اطلاعات درست را ثبت نمایید

زینان دارای شماره ۰۹۱۰۱۰۶۵۷۴۷ است که از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیام کوتاه ارسال می کند.

ما متعهد بر حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود هستیم.

خرید در آرامش و اطمینان را به شما وعده می دهیم.

‫0/5 ‫(0 نظر)